גנרטורים להשכרה

//גנרטורים להשכרה
גנרטורים להשכרה 2019-02-13T09:11:50+02:00

מחפשים להשכיר גנרטור?

אל תהססו 072-265-7656 ואנחנו בדרך…. רוצים לדעת מחירים?? חייגו ליהלי לנד וקבלו את המוצר הכי משתלם!!

עד לא מזמן היינו יוצאים לטיול בטבע ומייד עם רדת החשיכה היינו חייבים לחזור הבייתה או להדליק פנסים, להשאיר את הרכב מונע, בשביל קצת אור או מוסיקה, או פשוט להתבאס וללכת לישון.

כיום בעידן המודרני עם גנרטור להשכרה אחד, אנחנו יכולים להמשיך ולהינות בטבע גם שעות ארוכות במקומות שפעם לא חלמנו עליהם. גנרטור להשכרה בחברת יהלי לנד יכול לתת מענה למגוון צרכים ופתרונות מידיים בשטח.

רוצים לערוך מסיבה בטבע? קחו איתכם גנרטור להשכרה וצאו לדרך ההנאה מובטחת!

הגנרטורים שלנו קלים ונוחים לתפעול כל הגנרטורים להשכרה אצלנו הם עם מייצב מתח. וכמעט כולם נכנסים בתא המטען שלכם.

אם אתם זקוקים להפעיל מערכת הגברה, מחשב, תאורה,מקרן, או מכשירים אלקטרוניים אתם חייבים גנרטור עם מייצב מתח (AVR). מכשירים אלה יכולים לצאת משימוש אם מחברים אותם לגנרטור ללא מייצב מתח, בדקו היטב לפני שאתם משכירים גנרטור מה אתם באמת צריכים.

על כל מכשיר חשמלי רשום את צריכת החשמל שלו וכך אתם יכולים לדעת כמעט במדוייק את כמות החשמל שאתם אמורים לצרוך. הנוסחה פשוטה וקלה לחישוב צריכת כל הצרכנים שאתם רוצים להפעיל על גנרטור.

לדוגמה נניח שאתם רוצים לערוך מסיבת יום הולדת בטבע  ואתם רוצים להפעיל מתנפח, מכונת סוכר, ורמקול מוגבר.

  • מתנפח להשכרה 600W
  • מכונת סוכר להשכרה 2000W
  • מערכת הגברה להשכרה 400W 

בחישוב פשוט אתם צריכים 600+2000+400=3000 v זאת אומרת שאתם צריכים גנרטור להשכרה שמייצר מעל 3000 W לעולם אל תעמיסו על גנרטור להשכרה את הצריכה המקסימלית, תמיד ניקח בחשבון 400-500 W ספר. אז במקרה הזה מומלץ לשכור גנרטור של 3500 W

בטוח שלא נשכור גנרטור של 3000 W כי אז אנחנו יכולים למצוא את עצמינו עם ניתוקים של אספקת החשמל. לכן גם אם נדרש להוסיף קצת כסף ולקחת גנרטור יותר גדול זה ייפתור לכם הרבה בעיות ותקלות לא נעימות.

ישנם מספר סוגים של גנרטורים להשכרה השוני העיקרי הוא כמות החשמל שהגנרטור יכול לייצר בהתאם לצריכת הדלק שלו הגנרטורים להשכרה הקטנים ביותר מייצרים 650 W והם פועלים עם מנוע 2 פעימות כמו של האופנועים הקטנים.

מנוע 2 פעימות זה מנוע שפועל עם שמן ודלק יחד לרוב לא מומלץ להשתמש בגנרטורים כאלה ועדיף לבחור גנרטור 4 פעימות שפועל על עיקרון מנוע בנזין או סולר של רכב.
גנרטור להשכרה עם מנוע 4 פעימות יודע לייצר עד 40,000 W  ואינו דורש מכם להתעסק יותר מידיי, רק לשים דלק ולהניע, את כל השאר הצוות הטכני של יהלי לנד יבצע עבורכם.

כל הגנרטורים שלנו נבדקים ומטופלים בידי מכונאי מוסמך, לפני כל השכרה אנו בודקים וממלאים שמן ודלק וכל שנדרש מכם הוא להחזיר את הגנרטור באותו מצב.
השימוש בגנרטור ייעשה תמיד ע”י אדם מבוגר שייקבל הדרכה לתפעול הגנרטור. צריכת הדלק של גנרטורים להשכרה, הוא בממוצע 1 ליטר לשעה עד שעה וחצי עבודה.
לכן תמיד תקחו בחשבון כמה דלק אתם צריכים, ותמיד עדיף להצטייד בעוד דלק לייתר ביטחון.

אם אתם נדרשים להפעיל גנרטור ל-24 שעות אז אתם צריכים לפחות 30 ליטר דלק. רוב הגנרטורים  4 פעימות עד 6500 W צורכים בנזין 95 אוקטן כמו ברכב שלנו.
הגנרטורים היותר גדולים עובדים גם על סולר לכן תמיד צריך לזכור איזה דלק למלא בגנרטור להשכרה שלכם.

במידה ועשיתם טעות במילוי הדלק אל תניעו את הגנרטור אתם יכולים לגרום לו נזק החזירו אותו למחסני החברה ואנו נטפל בבעיה.
בכל הגנרטורים להשכרה של חברת יהלי לנד יש מדבקה על גבי פקק הדלק באיזה סוג דלק משתמשים למניעת טעויות.

הוראות הפעלה לגנרטור:

1) בדקו שאכן יש דלק במיכל.
2) העבירו את ברז הדלק למצב on.
3) הפעילו את מתג ההפעלה מצב on.
4) העבירו את ידית הצ’וק לכיוון ברז הדלק.
5) משכו את כבל ההנעה מספר פעמים ואחזו בגנרטור ביד השניה למנוע תזוזה.
6) תנו לגנרטור לעבוד עם צ’וק כחצי דקה והחזירו את הידית לצד השני.
חשוב לזכור לא להשאיר את ידית הצ’וק במצב פתוח הדלק ייאזל לכם מהר מאוד.
7) רצוי למקם את הגנרטור במקום שעוברים לא ייתקלו בכבל החשמל ובכך ייגרמו להפסקת חשמל, רצוי לקבע את כבל החשמל למסגרת הגנרטור על מנת שאם מישהו יימשוך בטעות את הכבל הוא עדיין יישאר מחובר לשקע החשמל של הגנרטור.
8) בסיום השימוש נתקו את הצרכנים ורק לאחר מכן סגרו את ברז הגנרטור הכיבוי תמיד ייתבצע ע”י הפסקת אספקת הדלק  ולא כיבוי דרך מתג ההפעלה כך ניתן לגנרטור לשרוף את כל שאריות הדלק שנשארים בצינורות ובקרבורטור ככה תמנעו מעצמכם סתימות דלק ואכזבות.
כיבוי הגנרטור ע”י מתג ההפעלה ייתבצע רק במקרי חירום או במקרים שאתם מעוניינים לכבות מייד. כיבוי הגנרטור ע”י ברז דלק לוקח לפחות דקה או 2 אז פשוט סיגרו את הברז ועזבו את הגנרטור הוא כבר ייכבה.

הפעלת הגנרטור להשכרה תמיד תתבצע על משטח ישר על מנת למנוע סתימות דלק. אם אתם משתמשים בגנרטור להשכרה בים הרחיקו אותו ממים ומחול.

שימוש גנרטור בים מחייב שימוש ברפסודת עץ אסור להניח את הגנרטור ישירות על החול.

תמונות גנרטורים להשכרה של חברת יהלי לנד:

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
צרו עמנו קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!